MLVHV0604V175
MLVHV0604V175 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvhv-high-voltage-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet-elx1239-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR ESD 175VAC SMD 0604
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 297 V
Varistor Voltage (Min): 243 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 180 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 20 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVHV0604V175 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR ESD 175VAC SMD 0604, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 297 V, Varistor Voltage (Min): 243 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 180 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 20 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVHV0604V175 MLVHV0604V175 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-mlvhv-high-voltage-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet-elx1239-en.pdf Varistors High Voltage MLV, 0604 EIA Size, 175 Vac
auf Bestellung 5750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
MLVHV0604V175 MLVHV0604V175 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvhv-high-voltage-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet-elx1239-en.pdf Description: VARISTOR ESD 175VAC SMD 0604
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 20 A
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 297 V
Varistor Voltage (Min): 243 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 180 V
Maximum DC Volts: 225 V