Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVHV0806V250
MLVHV0806V250
MLVHV0806V250 Bussmann / Eaton
eaton-mlvhv-high-voltage-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet-elx1239-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors High Voltage MLV, 0806 EIA Size, 250 Vac
auf Bestellung 2417 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVHV0806V250 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR ESD 250VAC SMD 0806, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 50 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote MLVHV0806V250
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVHV0806V250 MLVHV0806V250 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvhv-high-voltage-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet-elx1239-en.pdf Description: VARISTOR ESD 250VAC SMD 0806
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 50 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 50 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V