Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS0402LAM04271DG
MLVS0402LAM04271DG
MLVS0402LAM04271DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS0402LAMDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 8.5V 10A 0402
Features: Thermally Protected
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 10 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Energy: 0.04J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 10 V
Varistor Voltage (Min): 7 V
Varistor Voltage (Typ): 8.5 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V
Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS0402LAM04271DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 8.5V 10A 0402, Features: Thermally Protected, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 10 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Energy: 0.04J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 10 V, Varistor Voltage (Min): 7 V, Varistor Voltage (Typ): 8.5 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.5 V, Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVS0402LAM04271DG MLVS0402LAM04271DG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MLVS0402LAMDG%20Series.pdf Description: VARISTOR 8.5V 10A 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Thermally Protected
Current - Surge: 10 A
Energy: 0.04J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 10 V
Varistor Voltage (Min): 7 V
Varistor Voltage (Typ): 8.5 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V