Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS0603LAM04581FDG
MLVS0603LAM04581FDG
MLVS0603LAM04581FDG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS0603LAMFDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 8.5V 20A 0603
Features: Thermally Protected
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 10 V
Varistor Voltage (Min): 7 V
Varistor Voltage (Typ): 8.5 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V
Capacitance @ Frequency: 580 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS0603LAM04581FDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 8.5V 20A 0603, Features: Thermally Protected, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 10 V, Varistor Voltage (Min): 7 V, Varistor Voltage (Typ): 8.5 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.5 V, Capacitance @ Frequency: 580 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVS0603LAM04581FDG MLVS0603LAM04581FDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MLVS0603LAMFDG%20Series.pdf Description: VARISTOR 8.5V 20A 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Thermally Protected
Current - Surge: 20 A
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 10 V
Varistor Voltage (Min): 7 V
Varistor Voltage (Typ): 8.5 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V