Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS1206LAM60121FDG
MLVS1206LAM60121FDG
MLVS1206LAM60121FDG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS1206LAMFDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 115V 100A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Thermally Protected
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Energy: 0.7J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 126 V
Varistor Voltage (Min): 104 V
Varistor Voltage (Typ): 115 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS1206LAM60121FDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 115V 100A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Thermally Protected, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Energy: 0.7J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 126 V, Varistor Voltage (Min): 104 V, Varistor Voltage (Typ): 115 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V, Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote MLVS1206LAM60121FDG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVS1206LAM60121FDG MLVS1206LAM60121FDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MLVS1206LAMFDG%20Series.pdf Description: VARISTOR 115V 100A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Thermally Protected
Current - Surge: 100 A
Energy: 0.7J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 126 V
Varistor Voltage (Min): 104 V
Varistor Voltage (Typ): 115 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V