Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS1210AM18601DG
MLVS1210AM18601DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS1210AMDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 1210 VDC 26V SURGE 400A
Features: Thermally Protected
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 38 V
Varistor Voltage (Min): 31 V
Varistor Voltage (Typ): 34.5 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS1210AM18601DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 1210 VDC 26V SURGE 400A, Features: Thermally Protected, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 38 V, Varistor Voltage (Min): 31 V, Varistor Voltage (Typ): 34.5 V, Maximum AC Volts: 18 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVS1210AM18601DG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MLVS1210AMDG%20Series.pdf Description: VARISTOR 1210 VDC 26V SURGE 400A
Features: Thermally Protected
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 400 A
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 38 V
Varistor Voltage (Min): 31 V
Varistor Voltage (Typ): 34.5 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V