Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS1210P46301DG
MLVS1210P46301DG
MLVS1210P46301DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS1210_PDG_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 1210 VDC 60V SURGE 450A
Packaging: Strip
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 450 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 83 V
Varistor Voltage (Min): 69 V
Varistor Voltage (Typ): 76 V
Maximum AC Volts: 46 V
Maximum DC Volts: 60 V
Capacitance @ Frequency: 300 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS1210P46301DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 1210 VDC 60V SURGE 450A, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 450 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 83 V, Varistor Voltage (Min): 69 V, Varistor Voltage (Typ): 76 V, Maximum AC Volts: 46 V, Maximum DC Volts: 60 V, Capacitance @ Frequency: 300 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote MLVS1210P46301DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVS1210P46301DG MLVS1210P46301DG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MLVS1210_PDG_Series.pdf Description: VARISTOR 1210 VDC 60V SURGE 450A
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 450 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 83 V
Varistor Voltage (Min): 69 V
Varistor Voltage (Typ): 76 V
Maximum AC Volts: 46 V
Maximum DC Volts: 60 V