Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS1812P50102DG
MLVS1812P50102DG
MLVS1812P50102DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS1812_PDG_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 86V 800A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 95 V
Varistor Voltage (Min): 77 V
Varistor Voltage (Typ): 86 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS1812P50102DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 86V 800A 1812, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 95 V, Varistor Voltage (Min): 77 V, Varistor Voltage (Typ): 86 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote MLVS1812P50102DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVS1812P50102DG MLVS1812P50102DG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MLVS1812_PDG_Series.pdf Description: VARISTOR 86V 800A 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 800 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 95 V
Varistor Voltage (Min): 77 V
Varistor Voltage (Typ): 86 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V