Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS2220P50652DG
MLVS2220P50652DG
MLVS2220P50652DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS2220PDG_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 2220 VDC 65V SURGE 4500
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 6500 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS2220P50652DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 2220 VDC 65V SURGE 4500, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 6500 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote MLVS2220P50652DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVS2220P50652DG MLVS2220P50652DG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MLVS2220PDG_Series.pdf Description: VARISTOR 2220 VDC 65V SURGE 4500
Packaging: Strip
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Current - Surge: 4.5 kA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V