Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > MM05ZC105KCZ2A
MM05ZC105KCZ2A
MM05ZC105KCZ2A KYOCERA AVX Components
avx-mm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 10V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125°C Medical T/R
auf Bestellung 993 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 869
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MM05ZC105KCZ2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MM05ZC105KCZ2A MM05ZC105KCZ2A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-mm.pdf Cap Ceramic 1uF 10V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125°C Medical T/R
auf Bestellung 993 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 897
MM05ZC105KCZ2A MM05ZC105KCZ2A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-MM.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 1427 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF