MM3Z39VC
MM3Z39VC onsemi / Fairchild
mm3z9v1c-d.pdf
Hersteller: onsemi / Fairchild
Zener Diodes Diode Zener 39.0V 200mW 5%
auf Bestellung 8336 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MM3Z39VC onsemi / Fairchild
Description: DIODE ZENER 39V 200MW SOD323F, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 122 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 27.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MM3Z39VC MM3Z39VC Hersteller : onsemi mm3z9v1c-d.pdf Description: DIODE ZENER 39V 200MW SOD323F
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 122 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 27.3 V
auf Bestellung 2920 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
MM3Z39VC Hersteller : ONSEMI MM3Z9V1C.PDF Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.2W; 39V; SMD; reel,tape; SOD323F; single diode; MM3Z
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 39V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%