Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MMBD3004BRM_R1_00001
MMBD3004BRM_R1_00001
MMBD3004BRM_R1_00001 Panjit International Inc.
MMBD3004BRM.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR GP 300V 225MA SOT-23-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 2 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 225mA (DC)
Supplier Device Package: SOT-23-6
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMBD3004BRM_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR GP 300V 225MA SOT-23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 2 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 225mA (DC), Supplier Device Package: SOT-23-6, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMBD3004BRM_R1_00001 MMBD3004BRM_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. MMBD3004BRM.pdf Description: DIODE ARR GP 300V 225MA SOT-23-6
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Part Status: Active
auf Bestellung 5382 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
MMBD3004BRM_R1_00001 MMBD3004BRM_R1_00001 Hersteller : Panjit 89851A13B70341B1121DF201010F87B3CDCC7271531609B1C790AB14D145D950.pdf Small Signal Switching Diodes 350V,Small Signal Switching Diodes,SOT-23 6L,1A