Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MMBD6100W_R1_00001
MMBD6100W_R1_00001
MMBD6100W_R1_00001 Panjit International Inc.
MMBD6100W.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SWITCHING DIODE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 4 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA (DC)
Supplier Device Package: SOT-323
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 50 V
auf Bestellung 1515 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMBD6100W_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SWITCHING DIODE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 4 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA (DC), Supplier Device Package: SOT-323, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 50 V.
Weitere Produktangebote MMBD6100W_R1_00001
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Produkt ist nicht verfügbar
MMBD6100W_R1_00001 MMBD6100W_R1_00001 Hersteller : Panjit MMBD6100W-1876886.pdf Diodes - General Purpose, Power, Switching 80Vll Signal Switching Diodes 4A