MMBZ27VDA-HE3-08
MMBZ27VDA-HE3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
mmbz27vd.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 27V 225MW SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Supplier Device Package: SOT-23-3
Power - Max: 225 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 nA @ 22 V
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMBZ27VDA-HE3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 27V 225MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V, Supplier Device Package: SOT-23-3, Power - Max: 225 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 nA @ 22 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMBZ27VDA-HE3-08 MMBZ27VDA-HE3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division mmbz27vd.pdf Description: DIODE ZENER 27V 225MW SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 225 mW