Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MMBZ5250BW_R1_00001
MMBZ5250BW_R1_00001
MMBZ5250BW_R1_00001 Panjit International Inc.
MMBZ5221BW_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOT323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V
auf Bestellung 2700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMBZ5250BW_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V.
Weitere Produktangebote MMBZ5250BW_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMBZ5250BW_R1_00001 MMBZ5250BW_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. MMBZ5221BW_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOT323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
MMBZ5250BW_R1_00001 MMBZ5250BW_R1_00001 Hersteller : Panjit MMBZ5221BW_SERIES.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOT-323,20V
Produkt ist nicht verfügbar
MMBZ5250BW_R1_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor MMBZ5221BW_SER.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 200mW; 20V; SMD; reel,tape; SOT323; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 20V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%