MMP2W2P2K-F
MMP2W2P2K-F Cornell Dubilier Knowles
MMP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.709" W, 0.394" T x 1.378" L (18.00mm, 10.00mm x 35.00mm)
auf Bestellung 896 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMP2W2P2K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.709" W, 0.394" T x 1.378" L (18.00mm, 10.00mm x 35.00mm).
Weitere Produktangebote MMP2W2P2K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMP2W2P2K-F MMP2W2P2K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MMP-30719.pdf Film Capacitors 2.2UF 250V 10%