MMP4P47K-F
MMP4P47K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MMP.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 400Vdc .47uF
auf Bestellung 911 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMP4P47K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.610" W, 0.354" T x 1.063" L (15.50mm, 9.00mm x 27.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMP4P47K-F MMP4P47K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMP.pdf Film Capacitors 400Vdc .47uF
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MMP4P47K-F MMP4P47K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MMP.pdf Film Capacitors 400Vdc .47uF
auf Bestellung 911 Stücke:
MMP4P47K-F MMP4P47K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMP.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.610" W, 0.354" T x 1.063" L (15.50mm, 9.00mm x 27.00mm)