MMP4W2P2K-F
MMP4W2P2K-F Knowles / Illinois Capacitor
MMP.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 2.2uF 400V 10%
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMP4W2P2K-F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.906" W, 0.551" T x 1.575" L (23.00mm, 14.00mm x 40.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMP4W2P2K-F MMP4W2P2K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMP.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.906" W, 0.551" T x 1.575" L (23.00mm, 14.00mm x 40.00mm)
auf Bestellung 618 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MMP4W2P2K-F MMP4W2P2K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MMP.pdf Film Capacitors 2.2uF 400V 10%