MMRF1005HR5
MMRF1005HR5 NXP Semiconductors
977733164228524mmrf1005h.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Trans RF FET N-CH 120V 3-Pin NI-780 T/R
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMRF1005HR5 NXP Semiconductors
Description: RF MOSFET LDMOS 50V NI780, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-957A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.3GHz, Power - Output: 250W, Gain: 22.7dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-780H-2L, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 120 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 100 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMRF1005HR5 MMRF1005HR5 Hersteller : NXP Semiconductors 977733164228524mmrf1005h.pdf Trans RF FET N-CH 120V 3-Pin NI-780 T/R
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
MMRF1005HR5 MMRF1005HR5 Hersteller : NXP USA Inc. Description: RF MOSFET LDMOS 50V NI780
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-957A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.3GHz
Power - Output: 250W
Gain: 22.7dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-780H-2L
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 120 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 100 mA
Produkt ist nicht verfügbar
MMRF1005HR5 Hersteller : NXP Semiconductors MMRF1005H-1127006.pdf RF MOSFET Transistors MOSFET 1300 MHz 250 W 50 V