Produkte > LS ELECTRIC > MMS-32H 0,16A
MMS-32H 0,16A
MMS-32H 0,16A LS ELECTRIC
LS-Contactors-EN.pdf
Hersteller: LS ELECTRIC
Category: Motor Protection Breakers
Description: Motor breaker; 0.02kW; 220÷690VAC; for DIN rail mounting; IP20