Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MMSZ5250B-AU_R1_000A1
MMSZ5250B-AU_R1_000A1
MMSZ5250B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
MMSZ5221BS-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMSZ5250B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 500MW SOD123, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote MMSZ5250B-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMSZ5250B-AU_R1_000A1 MMSZ5250B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. MMSZ5221BS-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
MMSZ5250B-AU_R1_000A1 MMSZ5250B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 056C30FF4AE4178B27A63A4A45A523194967336A621558DBE3AEDAD1D7C9AC23.pdf Zener Diodes 500mW,ZENER,SOD-123,20V
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 500mW; 20V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 20V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%