Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MMSZ5250B_R1_00001
MMSZ5250B_R1_00001
MMSZ5250B_R1_00001 Panjit International Inc.
MMSZ5221B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMSZ5250B_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 500MW SOD123, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMSZ5250B_R1_00001 MMSZ5250B_R1_00001 Hersteller : Panjit D725AFCD7C636C2EC4C00DA8C2FAAA743ED416AD9CBE8072D2A7994994125B3F.pdf Zener Diodes 500mW,ZENER,SOD-123,20V
auf Bestellung 5564 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
MMSZ5250B_R1_00001 MMSZ5250B_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. MMSZ5221B_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Mindestbestellmenge: 91
MMSZ5250B-R1-00001 MMSZ5250B-R1-00001 Hersteller : Panjit MMSZ5221B_SERIES-1866223.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .5W 20V
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 500mW; 20V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 20V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%