Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MMSZ5250BS_R1_00001
MMSZ5250BS_R1_00001
MMSZ5250BS_R1_00001 Panjit International Inc.
MMSZ5221BS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMSZ5250BS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOD323, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMSZ5250BS_R1_00001 MMSZ5250BS_R1_00001 Hersteller : Panjit DC44E521D939B4D43949DB8F3ED8BC13D22835704DB2C08AEA56CB7F6C3370C4.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOD-323,20V
auf Bestellung 4990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
MMSZ5250BS_R1_00001 MMSZ5250BS_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. MMSZ5221BS_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Mindestbestellmenge: 59
MMSZ5250BS-R1-00001 MMSZ5250BS-R1-00001 Hersteller : Panjit MMSZ5221BS_SERIES-1866082.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .2W 20V
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 200mW; 20V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 20V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%