MMWA05P47M-F
MMWA05P47M-F Cornell Dubilier Knowles
MMWA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 35V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.319" Dia x 0.685" L (8.10mm x 17.40mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMWA05P47M-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 35V, Voltage Rating - DC: 50V, Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.319" Dia x 0.685" L (8.10mm x 17.40mm).
Weitere Produktangebote MMWA05P47M-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMWA05P47M-F MMWA05P47M-F Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MMWA.pdf Film Capacitors 0.47uF 50V