MMWA4P47K-F
MMWA4P47K-F Cornell Dubilier Knowles
MMWA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.433" Dia x 1.185" L (11.00mm x 30.10mm)
auf Bestellung 2984 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMWA4P47K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.433" Dia x 1.185" L (11.00mm x 30.10mm).
Weitere Produktangebote MMWA4P47K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMWA4P47K-F MMWA4P47K-F Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MMWA-17668.pdf Film Capacitors 400Vdc .47uF