Produkte > ONS/FAI > MOC5008M
MOC5008M ONS/FAI
MOC500x.pdf
Hersteller: ONS/FAI
Оптопара с логич. выходом до 60 мА ДО 6 В DIP6 -40...85С Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOC5008M ONS/FAI
Description: OPTOISO 7.5KV OPN COLL 6-DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Open Collector, Mounting Type: Through Hole, Data Rate: 1MHz, Input Type: DC, Voltage - Isolation: 7500Vpk, Current - DC Forward (If) (Max): 4mA, Inputs - Side 1/Side 2: 1/0, Supplier Device Package: 6-DIP, Number of Channels: 1, Current - Output / Channel: 50 mA.
Weitere Produktangebote MOC5008M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOC5008M MOC5008M Hersteller : onsemi MOC5007-09.pdf Description: OPTOISO 7.5KV OPN COLL 6-DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Open Collector
Mounting Type: Through Hole
Data Rate: 1MHz
Input Type: DC
Voltage - Isolation: 7500Vpk
Current - DC Forward (If) (Max): 4mA
Inputs - Side 1/Side 2: 1/0
Supplier Device Package: 6-DIP
Number of Channels: 1
Current - Output / Channel: 50 mA