MOC5009SM
MOC5009SM Isocom Components
53moc5007_08_09_data.pdf
Hersteller: Isocom Components
Optocoupler Logic-Out DC-IN 1-CH 6-Pin PDIP SMD
auf Bestellung 150000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOC5009SM Isocom Components
Description: OPTOISO 7.5KV OPN COLLECTOR 6SMD, Packaging: Bag, Package / Case: 6-SMD, Gull Wing, Output Type: Open Collector, Mounting Type: Surface Mount, Data Rate: 1MHz, Input Type: DC, Voltage - Isolation: 7500Vpk, Current - DC Forward (If) (Max): 10mA, Inputs - Side 1/Side 2: 1/0, Supplier Device Package: 6-SMD, Number of Channels: 1, Current - Output / Channel: 50 mA.
Weitere Produktangebote MOC5009SM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
MOC5009SM MOC5009SM Hersteller : onsemi MOC5007-09.pdf Description: OPTOISO 7.5KV OPN COLLECTOR 6SMD
Packaging: Bag
Package / Case: 6-SMD, Gull Wing
Output Type: Open Collector
Mounting Type: Surface Mount
Data Rate: 1MHz
Input Type: DC
Voltage - Isolation: 7500Vpk
Current - DC Forward (If) (Max): 10mA
Inputs - Side 1/Side 2: 1/0
Supplier Device Package: 6-SMD
Number of Channels: 1
Current - Output / Channel: 50 mA