MOVS2825101DG
MOVS2825101DG INPAQ Technology Co., Ltd
MOVS2825DG_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: SMD MOVS 2825 VDC 85V SURGE 400A
Packaging: Strip
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVS2825101DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: SMD MOVS 2825 VDC 85V SURGE 400A, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V.
Weitere Produktangebote MOVS2825101DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVS2825101DG MOVS2825101DG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MOVS2825DG_Series.pdf Description: SMD MOVS 2825 VDC 85V SURGE 400A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Current - Surge: 400 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V