MOVS2825V035
MOVS2825V035 Eaton - Electronics Division
eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 35V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 150 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
auf Bestellung 2200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVS2825V035 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 35V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 150 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 61.6 V, Varistor Voltage (Min): 50.4 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 45 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVS2825V035 MOVS2825V035 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf Varistors 35 VAC, 123 V CLAMP, 150 PEAK
auf Bestellung 447 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
MOVS2825V035 MOVS2825V035 Hersteller : Eaton Electronics eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf Varistors 35 VAC 123 V CLAMP 150 PEAK
auf Bestellung 2824 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
MOVS2825V035 MOVS2825V035 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf Description: VARISTOR SMD 2825 35V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Current - Surge: 150 A
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V