MOVS2825V050
MOVS2825V050 Eaton - Electronics Division
eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 50V
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 66 V
auf Bestellung 4200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVS2825V050 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 50V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 66 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVS2825V050 MOVS2825V050 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf Description: VARISTOR SMD 2825 50V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Current - Surge: 400 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 66 V
auf Bestellung 4200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
MOVS2825V050 MOVS2825V050 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf Varistors 50 VAC, 150 V CLAMP, 400 PEAK