MOVS2825V075
MOVS2825V075 Eaton - Electronics Division
eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 75V
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 132 V
Varistor Voltage (Min): 108 V
Varistor Voltage (Typ): 120 V
Maximum AC Volts: 75 V
Maximum DC Volts: 102 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVS2825V075 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 75V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 132 V, Varistor Voltage (Min): 108 V, Varistor Voltage (Typ): 120 V, Maximum AC Volts: 75 V, Maximum DC Volts: 102 V.
Weitere Produktangebote MOVS2825V075
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVS2825V075 MOVS2825V075 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf Description: VARISTOR SMD 2825 75V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Current - Surge: 400 A
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 132 V
Varistor Voltage (Min): 108 V
Varistor Voltage (Typ): 120 V
Maximum AC Volts: 75 V
Maximum DC Volts: 102 V
Produkt ist nicht verfügbar
MOVS2825V075 MOVS2825V075 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf Varistors 75 VAC, 210 V CLAMP, 400 PEAK