MOVS2825V195
MOVS2825V195 Eaton - Electronics Division
eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 195V
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 330 V
Varistor Voltage (Min): 270 V
Varistor Voltage (Typ): 300 V
Maximum AC Volts: 195 V
Maximum DC Volts: 250 V
auf Bestellung 2200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVS2825V195 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 195V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 330 V, Varistor Voltage (Min): 270 V, Varistor Voltage (Typ): 300 V, Maximum AC Volts: 195 V, Maximum DC Volts: 250 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVS2825V195 MOVS2825V195 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf Varistors 195 VAC, 520 V CLAMP, 400 PEAK
auf Bestellung 2822 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
MOVS2825V195 MOVS2825V195 Hersteller : Eaton Electronics eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf Varistors 195 VAC 520 V CLAMP 400 PEAK
Mindestbestellmenge: 3
MOVS2825V195 MOVS2825V195 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf Description: VARISTOR SMD 2825 195V
Current - Surge: 400 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 330 V
Varistor Voltage (Min): 270 V
Varistor Voltage (Typ): 300 V
Maximum AC Volts: 195 V
Maximum DC Volts: 250 V