Produkte > BUSSMANN / EATON > MOVS2825V390
MOVS2825V390
MOVS2825V390 Bussmann / Eaton
eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors 390 VAC, 1025 V CLAMP, 400 PEA
auf Bestellung 2485 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVS2825V390 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR SMD 2825 390V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 682 V, Varistor Voltage (Min): 558 V, Varistor Voltage (Typ): 620 V, Maximum AC Volts: 390 V, Maximum DC Volts: 505 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVS2825V390 MOVS2825V390 Hersteller : Eaton Electronics eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf Varistors 390 VAC 1025 V CLAMP 400 PEA
auf Bestellung 1985 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
MOVS2825V390 MOVS2825V390 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf Description: VARISTOR SMD 2825 390V
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 682 V
Varistor Voltage (Min): 558 V
Varistor Voltage (Typ): 620 V
Maximum AC Volts: 390 V
Maximum DC Volts: 505 V
auf Bestellung 613 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
Current - Surge: 400 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 682 V
Varistor Voltage (Min): 558 V
Varistor Voltage (Typ): 620 V
Maximum AC Volts: 390 V
Maximum DC Volts: 505 V