MOVS4032431DG
MOVS4032431DG INPAQ Technology Co., Ltd
MOVS4032DG_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: SMD MOVS 4032 VDC 370V SURGE 120
Packaging: Strip
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 370 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVS4032431DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: SMD MOVS 4032 VDC 370V SURGE 120, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 370 V.
Weitere Produktangebote MOVS4032431DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVS4032431DG MOVS4032431DG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MOVS4032DG_Series.pdf Description: SMD MOVS 4032 VDC 370V SURGE 120
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Current - Surge: 1.2 kA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 370 V