Produkte > EATON ELECTRONICS > MOVTP20V275N
MOVTP20V275N
MOVTP20V275N Eaton Electronics
eaton_movtp_metal_oxide_varistor_thermal_protected-2583512.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MOVTP, 20 mm, 275 Vac
auf Bestellung 1882 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVTP20V275N Eaton Electronics
Description: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM, Features: Thermally Protected, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 270J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVTP20V275N MOVTP20V275N Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_movtp_metal_oxide_varistor_thermal_protected-2583512.pdf Varistors MOVTP, 20 mm, 275 Vac
auf Bestellung 2342 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MOVTP20V275N MOVTP20V275N Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movtp-metal-oxide-varistor-thermal-protected-data-sheet-elx1079-en.pdf Description: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Features: Thermally Protected
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 270J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V