Produkte > BUSSMANN / EATON > MOVTP20V320N
MOVTP20V320N
MOVTP20V320N Bussmann / Eaton
eaton_movtp_metal_oxide_varistor_thermal_protected-2583512.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors MOVTP, 20 mm, 320 Vac
auf Bestellung 1096 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVTP20V320N Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR THERMAL 320VAC 20MM, Features: Thermally Protected, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 386J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 561 V, Varistor Voltage (Min): 459 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 410 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVTP20V320N MOVTP20V320N Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movtp-metal-oxide-varistor-thermal-protected-data-sheet-elx1079-en.pdf Description: VARISTOR THERMAL 320VAC 20MM
Features: Thermally Protected
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 386J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 410 V