Produkte > 3M > MP2-H024-41S1-S-LR
MP2-H024-41S1-S-LR
MP2-H024-41S1-S-LR 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-hdr-2mm-4-5row-vert-shldr-pin-ts1120.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN HEADER FUTUREBUS+ 24POS PCB
Packaging: Tube
Number of Positions: 24
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 4
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Connector Usage: Backplane
Connector Style: Futurebus+®
Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm)
Part Status: Active
auf Bestellung 802 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-H024-41S1-S-LR 3M
Description: CONN HEADER FUTUREBUS+ 24POS PCB, Packaging: Tube, Features: Board Guide, Mating Guide, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 24, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 4, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Connector Usage: Backplane, Connector Style: Futurebus+®, Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote MP2-H024-41S1-S-LR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2-H024-41S1-S-LR MP2-H024-41S1-S-LR Hersteller : 3M mediawebserver50.pdf Conn Hard Metric HDR 24 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Box