Produkte > MP2 > MP2-R030-51S1-TR30
MP2-R030-51S1-TR30
3mtm-metpaktm-2-fb-inverse-skt-2-mm-5-row-vertical-ts1121.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-R030-51S1-TR30
Description: CONN RCPT FUTUREBUS+ 30POS PCB, Features: Inverse, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 30, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Connector Usage: Backplane, Connector Style: Futurebus+®, Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm).
Weitere Produktangebote MP2-R030-51S1-TR30
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2-R030-51S1-TR30 Hersteller : 3M 3mtm-metpaktm-2-fb-inverse-skt-2-mm-5-row-vertical-ts1121.pdf Description: CONN RCPT FUTUREBUS+ 30POS PCB
Features: Inverse
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 30
Pitch: 0.079" (2.00mm)