Produkte > 3M > MP2-SS150-51S1-KR
MP2-SS150-51S1-KR 3M
Hersteller: 3M
Description: CONN RCPT FUTUREBUS+ 150POS PCB
Packaging: Tube
Features: Inverse, Mating Guide
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Beige
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 150
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Connector Usage: Backplane, Motherboard
Connector Style: Futurebus+®
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Number of Columns: 30
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-SS150-51S1-KR 3M
Description: CONN RCPT FUTUREBUS+ 150POS PCB, Packaging: Tube, Features: Inverse, Mating Guide, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 150, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Connector Usage: Backplane, Motherboard, Connector Style: Futurebus+®, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Number of Columns: 30.