Produkte > BUSSMANN / EATON > MP2A-330-R
MP2A-330-R
MP2A-330-R Bussmann / Eaton
eaton_mp2a_micro_pac_plus_toroid_power_inductors_d-1608745.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD 33uH 0.79A 0.476ohms
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2A-330-R Bussmann / Eaton
Description: FIXED IND 33UH 790MA 476MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 476mOhm, Current - Saturation (Isat): 790mA, Material - Core: Molybdenum Permalloy(MPP), Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 790 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2A-330-R MP2A-330-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mp2a_micro_pac_plus_toroid_power_inductors_d-1608745.pdf Power Inductors - SMD 33uH 0.79A 0.476ohms
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MP2A-330-R MP2A-330-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mp2a-micro-pac-plus-toroid-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 33UH 790MA 476MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 476mOhm
Current - Saturation (Isat): 790mA
Material - Core: Molybdenum Permalloy(MPP)
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 790 mA
Mindestbestellmenge: 3
MP2A-330-R MP2A-330-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-mp2a-micro-pac-plus-toroid-power-inductors-d-1608745.pdf Power Inductors - SMD 33uH 0.79A 0.476ohms
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 476mOhm
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 790 mA