Produkte > MP2 > MP2A-3R3-R
MP2A-3R3-R
eaton-mp2a-micro-pac-plus-toroid-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 3900 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2A-3R3-R
Description: FIXED IND 3.3UH 1.75A 98MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 98mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.23A, Material - Core: Molybdenum Permalloy(MPP), Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.75 A.
Weitere Produktangebote MP2A-3R3-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2A-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mp2a-micro-pac-plus-toroid-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.75A 98MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 98mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.23A
Material - Core: Molybdenum Permalloy(MPP)
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.75 A
Produkt ist nicht verfügbar
MP2A-3R3-R MP2A-3R3-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-mp2a-micro-pac-plus-toroid-power-inductors-d-1608745.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 2.23A 0.098ohms