MP725-200-1%
MP725-200-1% Caddock Electronics Inc.
MP725-1.00-1%25-datasheet.pdf
Hersteller: Caddock Electronics Inc.
Description: RES SMD 200 OHM 1% 25W DPAK
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C
Size / Dimension: 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: DPAK
Height - Seated (Max): 0.120" (3.05mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP725-200-1% Caddock Electronics Inc.
Description: RES SMD 200 OHM 1% 25W DPAK, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C, Size / Dimension: 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: DPAK, Height - Seated (Max): 0.120" (3.05mm), Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP725-200-1% MP725-200-1% Hersteller : Caddock Electronics 1061398620967514mp725.pdf Res Power Film 200 Ohm 1% 25W -20ppm/°C to 80ppm/°C D-Pak Gull Wing SMD T/R
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
MP725-200-1% MP725-200-1% Hersteller : Caddock MP725-1.00-1%25-datasheet.pdf Thick Film Resistors - SMD 200 ohm 25W 1% D-Pak
auf Bestellung 1036 Stücke:
MP725-200-1% MP725-200-1% Hersteller : Caddock Electronics Inc. MP725-1.00-1%25-datasheet.pdf Description: RES SMD 200 OHM 1% 25W DPAK
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: DPAK
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms
Mindestbestellmenge: 2
MP725-200-1%