Produkte > CADDOCK ELECTRONICS > MP820-200-1%
MP820-200-1%
MP820-200-1% Caddock Electronics
caddock_mp821.pdf
Hersteller: Caddock Electronics
Res Power Film 200 Ohm 1% 2.25/20W -20ppm/°C to 50ppm/°C Molded TO-220 RDL Tube
auf Bestellung 34 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP820-200-1% Caddock Electronics
Description: RES 200 OHM 1% 20W TO220, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Temperature Coefficient: -20/ +50ppm/°C, Size / Dimension: 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.45mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm), Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP820-200-1% MP820-200-1% Hersteller : Caddock MP800_Series-2189.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 200 ohm 20W 1% TO-220 NON INDUCTIVE
auf Bestellung 1617 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MP820-200-1% MP820-200-1% Hersteller : Caddock Electronics Inc. MP800%20Series.pdf Description: RES 200 OHM 1% 20W TO220
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±1%
Package / Case: TO-220-2 Full Pack
Temperature Coefficient: -20/ +50ppm/°C
Size / Dimension: 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.45mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms