MP8211-16
MP8211-16 Fairview Microwave
MP8211-16.pdf
Hersteller: Fairview Microwave
Description: POWER DIVIDER 2.5 GHZ SMA
Packaging: Bag
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 8.346" L x 4.094" W x 0.484" H (212.00mm x 104.00mm x 12.30mm)
Insertion Loss: 1.7dB
Specifications: Isolation (Min) 20dB, 3° Imbalance (Max), 1.25 VSWR (Max)
Frequency: 800 MHz ~ 2.5 GHz
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP8211-16 Fairview Microwave
Description: POWER DIVIDER 2.5 GHZ SMA, Packaging: Bag, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 8.346" L x 4.094" W x 0.484" H (212.00mm x 104.00mm x 12.30mm), Insertion Loss: 1.7dB, Specifications: Isolation (Min) 20dB, 3° Imbalance (Max), 1.25 VSWR (Max), Frequency: 800 MHz ~ 2.5 GHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP8211-16 Hersteller : Fairview Microwave Inc. MP8211-16.pdf 16 Way Power Divider SMAConnectors From 800 MHz to 2.5 GHz Rated AT 10 Watts
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
MP8211-16 MP8211-16 Hersteller : Fairview Microwave MP8211-16.pdf Signal Conditioning 16 Way Power Divider SMA Connectors From 800 MHz to 2.5 GHz Rated at 10 Watts