Produkte > CADDOCK ELECTRONICS > MP915-500-1%
MP915-500-1%
MP915-500-1% Caddock Electronics
1238344325648228mp9000_series.pdf
Hersteller: Caddock Electronics
Res Power Film 500 Ohm 1% 1.25/15W -20ppm/°C to 80ppm/°C Molded TO-126 RDL Tube
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP915-500-1% Caddock Electronics
Description: RES 500 OHM 1% 15W TO126, Power (Watts): 15W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-126-2, Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C, Size / Dimension: 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-126, Height - Seated (Max): 0.450" (11.44mm), Part Status: Active, Resistance: 500 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP915-500-1% MP915-500-1% Hersteller : Caddock Electronics Inc. MP900%2C%20MP9000%20Series.pdf Description: RES 500 OHM 1% 15W TO126
Power (Watts): 15W
Tolerance: ±1%
Package / Case: TO-126-2
Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C
Size / Dimension: 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-126
Height - Seated (Max): 0.450" (11.44mm)
Part Status: Active
Resistance: 500 Ohms
auf Bestellung 1261 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
MP915-500-1% MP915-500-1% Hersteller : Caddock MP9000_Series-1052.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 500 ohm 15W 1% TO-126 PKG PWR FILM