Produkte > CUI DEVICES > MPB04-2C54-S-CAP-WT-D
MPB04-2C54-S-CAP-WT-D
MPB04-2C54-S-CAP-WT-D CUI Devices
mpb04-2474825.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pushbutton Switches Push Button, DPDT, 5.4 mm Push, Straight Terminal, White Cap, TH
auf Bestellung 190 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPB04-2C54-S-CAP-WT-D CUI Devices
Description: DPDT, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,, Packaging: Bag, Current Rating (Amps): 14mA (DC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round, Button, Color - Actuator/Cap: White, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 28 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPB04-2C54-S-CAP-WT-D MPB04-2C54-S-CAP-WT-D Hersteller : Same Sky mpb04.pdf Pushbutton Switches Push Button, DPDT, 5.4 mm Push, Straight Terminal, White Cap, TH
auf Bestellung 175 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MPB04-2C54-S-CAP-WT-D MPB04-2C54-S-CAP-WT-D Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) mpb04.pdf Description: DPDT, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,
Packaging: Bag
Current Rating (Amps): 14mA (DC)
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round, Button
Color - Actuator/Cap: White
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 28 V