Produkte > MPC > MPC1040LR36C
MPC1040LR36C
MPC1040LR36C
Hersteller:
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC1040LR36C
Description: FIXED IND 360NH 25.5A 1.05 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -20°C ~ 120°C, DC Resistance (DCR): 1.05mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 30A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 360 nH, Current Rating (Amps): 25.5 A.
Weitere Produktangebote MPC1040LR36C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC1040LR36C MPC1040LR36C Hersteller : KEMET MPC1040LR36C Description: FIXED IND 360NH 25.5A 1.05 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR): 1.05mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 30A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 360 nH
Current Rating (Amps): 25.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
MPC1040LR36C MPC1040LR36C Hersteller : KEMET KEM_L9001_MPC.pdf Power Inductors - SMD 0.36uH 20% 30A DCR=1.05mOhms