Produkte > BIVAR > MPC12-1BWD110V
MPC12-1BWD110V
MPC12-1BWD110V Bivar
183d.ashxf2fportals2f02fproducts2fmpc12-1xdxxv.pdf
Hersteller: Bivar
IP54 Rated Sealed Panel Mount Indicators, M12 Nut and Spring Lock Washer, 110V, Blue Housing, Blue LED, 8mm Blue Diffused Tinted Lens
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC12-1BWD110V Bivar
Description: PNL MNT 110V BLUE 8MM, Packaging: Bag, Voltage: 110V, Millicandela Rating: 70mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Viewing Angle: 45°, Ingress Protection: IP54, Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Weitere Produktangebote MPC12-1BWD110V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC12-1BWD110V Hersteller : Bivar Inc. MPC12-1XDXXV.pdf Description: PNL MNT 110V BLUE 8MM
Packaging: Bag
Voltage: 110V
Millicandela Rating: 70mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle: 45°
Ingress Protection: IP54
Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Produkt ist nicht verfügbar
MPC12-1BWD110V MPC12-1BWD110V Hersteller : Bivar MPC12_1XDXXV-3001960.pdf LED Panel Mount Indicators 8mm Blue Diff. Lens IP54 Panel Mnt. Ind.