Produkte > BIVAR INC. > MPC12-1GD24V
MPC12-1GD24V
MPC12-1GD24V Bivar Inc.
MPC12-1XDXXV.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PNL IND GREEN DIFF QUICK CON
Packaging: Bag
Voltage: 24V
Millicandela Rating: 1880mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle: 45°
Ingress Protection: IP54
Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
auf Bestellung 76 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC12-1GD24V Bivar Inc.
Description: PNL IND GREEN DIFF QUICK CON, Packaging: Bag, Voltage: 24V, Millicandela Rating: 1880mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Viewing Angle: 45°, Ingress Protection: IP54, Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC12-1GD24V MPC12-1GD24V Hersteller : Bivar MPC12_1XDXXV-3001960.pdf LED Panel Mount Indicators 8mm GRN Diff. Lens IP54 Panel Mnt. Ind.
auf Bestellung 93 Stücke:
Lieferzeit 94-98 Tag (e)
Anzahl Preis
MPC12-1GD24V MPC12-1GD24V Hersteller : Bivar 183d.ashxf2fportals2f02fproducts2fmpc12-1xdxxv.pdf IP54 Rated Sealed Panel Mount Indicators, M12 Nut and Spring Lock Washer, 24V, Green Housing, Green LED, 8mm Green Diffused Tinted Lens