Produkte > BIVAR > MPC12-1WD220V
MPC12-1WD220V
MPC12-1WD220V Bivar
183d.ashxf2fportals2f02fproducts2fmpc12-1xdxxv.pdf
Hersteller: Bivar
IP54 Rated Sealed Panel Mount Indicators, M12 Nut and Spring Lock Washer, 220V, White Housing, White LED, 8mm White Diffused Tinted Lens
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC12-1WD220V Bivar
Description: PNL MNT 220V WHITE 8MM, Packaging: Bag, Voltage: 220V, Millicandela Rating: 125mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Viewing Angle: 45°, Ingress Protection: IP54, Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Weitere Produktangebote MPC12-1WD220V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC12-1WD220V Hersteller : Bivar Inc. MPC12-1XDXXV.pdf Description: PNL MNT 220V WHITE 8MM
Packaging: Bag
Voltage: 220V
Millicandela Rating: 125mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle: 45°
Ingress Protection: IP54
Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: White
Produkt ist nicht verfügbar
MPC12-1WD220V MPC12-1WD220V Hersteller : Bivar MPC12_1XDXXV.pdf LED Panel Mount Indicators 8mm White Diff. Lens IP54 Panel Mnt. Ind.